نماد ایران سکو

طراحی گرافیک

خلق کردن یا شکل دادن به هویت بصری یک مجموعه تجاری که با استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ انجام میشه، طراحی گرافیک نامیده میشه.  اولین چیزی که در نگاه اول، کسب و کار شما رو معرفی میکنه، طراحی گرافیکیه. لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، بسته بندی محصول و …. اولین گزینه هایی هستن که با دیدنش کیفیت کار شما مشخص میشه. یک طراحی گرافیکی خوب و مناسب میتونه شما رو خیلی به موفقیت تجاری نزدیکتر کنه.

طراحی لوگو و پوستر

لوگوی شما، ارزش برند، محصول یا خدمات شما رو به نمایش میزاره. و اما اطلاع رسانی رویدادها عموماً از طریق پوستر انجام میشه، پس باید طوری طراحی بشه که خودشو کاملا از تبلیغات های دیگه متمایز کنه.

طراحی هویت سازمانی (ست اداری)

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث میشه مشتریان شما در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتون پی ببرن و این مورد ناخواسته، موجب جلب اعتماد مخاطب میشه.

فلش

کـــاتــالــوگ
هــــوشمنـد

کاتالوگ هوشمند یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی است که امکانات بسیاری را در اختیار مشتریان قرار میدهد و طراحی آن برای کسب و کار های در حال توسعه بسیار مفید است.

با توجه به اینکه مردم اکثرا نیاز های خود را از طریق وسایل الکترونیکی برطرف میکنند یا راه حل اکثر مشکلات را در اینترنت جستجو میکنند، یک بستر مناسب برای برند ها جهت تبلیغات ایجاد شده است؛ و یکی از این ابزار های تبلیغاتی طراحی کاتالوگ هوشمند یا همان کاتالوگ دیجیتال است.

مداد و پاک کن
نماد ایران سکو

تاثیرات کاتالوگ هوشمند
در فروش و بازاریابی

با طراحی کاتالوگ هوشمند و عرضه آن در شبکه های اجتماعی و تمامی بستر های اینترنتی علاوه بر برند سازی و معرفی حرفه و محصولات خود امکانات بسیاری را در اختیار مشتریان خواهید گذاشت که تاثیر بیشتری را در بیننده ایجاد می‌کند.

قهوه

راه های ارتباطی :

تماس بگیر تا به صورت رایگان مشاوره بگیری یا مشخصات خودت رو برامون بفرس تا ما باهات تماس بگیریم.

ارتباط باما

ثبت اطلاعات جهت تماس کارشناسان با شما:

media@iransacco.com

بک گراند